דף הבית / מוצרים / אור Downlight LED / מעורב
מארת תלויה עם LED, מארת תלויה מוגנת מפני מים, מארת נגד בהירות, מארת קצה דקה במיוחד, מארת עם הגדרה מותאמת של צבע
| מקום מוצא | סין |
| שם מותג | Boyin |
| שם המוצר | אור יורד מובילה |
| מספר דגם | BG-1361,BG-1362,BG-1363,BG-1364,BG-1365, BG-1366 |
| חומר | אלומיניום |
| מתח כניסה | AC 220-240V |
| מוגן לפי תקן IP | IP20 |
| אורך חיים | 30000-50000 שעות |
| האם להדimore | מותאם אישית |
| שיטת התקנה | מעובד |
| אישורים | CE, ROHS, CB, SASO, SAA, RCM, UL, ENEC, EMC, EAC |
| פרטי אריזה: | 20/30/50 יחידות לארון |
| זמן משלוח: | 7-15 ימים |
| יכולת אספקה: | 10000 יחידות/חודשיים |
| הבטחה | 3 שנים |
| צבע | לבן/שחור |
| מקור אור | BridgeLux |
| יעילות תאורה | 100-120lm/w |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| גורם כוח | >0.5 |
| חומרי דיור | אלומיניום |
| עדשה | מחשב אישי |
| מדליק | לבן/שחור |
| העלמת אור (אופציונלי) | טרייק/0-10V/DALI |
| טווחוון IP | 20 |
| טמפרטורת פעילות | -22-55℃ |
| יישומים | בית, חנות, מלון, מסעד |
| התאמה אישית | זמין |
הובלהolesale לאורה LED, עם מספר אפשרויות להוצאת חתך: 55/65/75/85/95mm, אפשרויות כוח מ-7W עד 20W
פרטים מהירים: הגיע חדש אורה
משתמשים בבית, מלון, מרכז קניות, תצוגה, חנויות, בר, סלון וכו'.
| תמונה | מספר חלק | הספק | פלמ"ש יציאה | קרש | גודל מבריק | מידת חיתוך | CCT | CRI |
![]() |
BG-1361 | 7W | 560lm | 24°/36°/50° | D61H55mm | D55mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 |
| BG-1362 | 9W | 720lm | 15°/24°/36° | D71.5H58mm | D65mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1363 | 12W | 960lm | 24°/36°/55° | D82.5H50מ"מ | D75mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1364 | 15W | 1200lm | 24°/36°/55° | D82.5H64מ"מ | D75mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1365 | 18W | 1440למ | 24°/36°/55° | D93H72מ"מ | D85mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1366 | 20W | 1600LM | 24°/36°/55° | D104H79מ"מ | D95mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 |
מכירה המונית של אור תחתון
אור תחתון זול לבית
אור תחתון LED עם ספוט
עיצוב חדש של אור תחתון LED
5W/9W/12W/15W/18W/20W אור תחתון
חיתוך 55מ"מ/65מ"מ/75מ"מ/85מ"מ/95מ"מ