דף הבית / מוצרים / אור Downlight LED / מעורב
מארת תלויה עם LED, מארת תלויה מוגנת מפני מים, מארת נגד בהירות, מארת קצה דקה במיוחד, מארת עם הגדרה מותאמת של צבע
| מקום מוצא | סין |
| שם מותג | Boyin |
| שם המוצר | אור יורד מובילה |
| מספר דגם | BG-1301, BG-1302, BG-1303, BG-1304, BG-1305, BG-1306 |
| חומר | אלומיניום |
| מתח כניסה | AC 220-240V |
| מוגן לפי תקן IP | IP20 |
| אורך חיים | 30000-50000 שעות |
| האם להדimore | מותאם אישית |
| שיטת התקנה | מעובד |
| אישורים | CE, ROHS, CB, SASO, SAA, RCM, UL, ENEC, EMC, EAC |
| פרטי האריזה | 20/30/50 יחידות לארון |
| זמן משלוח | 7-15 ימים |
| יכולת אספקה | 10000 יחידות/חודשיים |
| הבטחה | 2 שנים |
| צבע | לבן |
| מקור אור | BridgeLux |
| יעילות תאורה | 100-120lm/w |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| גורם כוח | >0.5 |
| מפזר | זכוכית |
| מדליק | שחור/לבן |
| העלמת אור (אופציונלי) | טרייק/0-10V/DALI |
| טווחוון IP | 20 |
| טמפרטורת פעילות | -22-55℃ |
| יישומים | בית, חנות, מלון, מסעדה |
| התאמה אישית | זמין |
אור LED COB מוטמע בזווית של 45 מעלות עם קוטר חיתוך D75mm D85mm D95mm D110mm D145mm D170mm, אפשרויות וואט: 7W/10W/12W/20W/30W/40W. סדרה דומה: BG-1321, BG-1311
טיפול מהיר
אור LED מוטמע בזווית של 45 מעלות, 7W 10W 12W 20W 30W 40W אור מוטמע


משתמשים בבית, מלון, מרכז קניות, תצוגה, חנויות, בר, סלון וכו'.
| תמונה | מספר חלק | הספק | פלמ"ש יציאה | קרש | גודל מבריק | מידת חיתוך | CCT | CRI |
![]() |
BG-1301 | 7W | 560lm | 45° | D82H53mm | D75mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 |
| BG-1302 | 10W | 800LM | 45° | D96H58mm | D85mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1303 | 12W | 960lm | 45° | D106H63mm | D95mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1304 | 20W | 1600LM | 45° | D123H68 מ"מ | D110 מ"מ |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1305 | 30W | 2400LM | 45° | D155H76 מ"מ | D145 מ"מ |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1306 | 40W | 3200LM | 45° | D185H83 מ"מ | D170 מ"מ |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 |
אורה LED בזווית 45 מעלות
אורה למטה 7W/10W/12W/20W/30W/40W לבית
אורה למטה COB עם ספוט
חתך D75mm/D85mm/D95mm/D110mm/D145mm/D170mm