Ana Sayfa / Ürünler / Led Aşağı Işıq / Gömülü
LED yerleştirmeli spotlight, su geçirmez downlight spotlight, Parlatma Engelleme downlight, Üst düzey ince kenarlı downlight, renk özelleştirme downlight
| Üretim Yeri | Çin |
| Marka Adı | Boyin |
| Ürün adı | LED aşağı ışık |
| Model Numarası | BG-1301, BG-1302, BG-1303, BG-1304, BG-1305, BG-1306 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Giriş Gerilimi | AC 220-240V |
| IP Dereceli | IP20 |
| Yaşam Süresi | 30000-50000 saat |
| Sönmesi mi yoksa parlak mı olsun | Özel üretimli |
| Kurulum yöntemi | Gömülü |
| Belgelendirme | CE, ROHS, CB, SASO, SAA, RCM, UL, ENEC, EMC, EAC |
| Paketleme Detayları | 20/30/50ADETE başı carton |
| Teslimat süresi | 7-15 Gün |
| Tedarik Kapasitesi | 10000adet/ay |
| Garanti | 2 Yıl |
| Renk | beyaz |
| Işık kaynağı | BridgeLux |
| Işık verimliliği | 100-120lm/w |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Güç faktörü | >0.5 |
| Dağıtıcı | cam |
| Yansıtıcı | siyah/Beyaz |
| Sönümleme (isteğe bağlı) | Triak/0-10V/DALI |
| IP aralığı | 20 |
| Çalışma sıcaklığı | -22-55℃ |
| Uygulamalar | ev, mağaza, otel, restoran |
| Özelleştirme | mevcut |
45 derece LED COB downlight kesme boyutu D75mm D85mm D95mm D110mm D145mm D170mm, wat options: 7W/10W/12W/20W/30W/40W. Benzer seri: BG-1321, BG-1311
Hızlı Detaylı Bilgi
45 derece LED downlight, 7W 10W 12W 20W 30W 40W downlight


Konut, otel, alışveriş merkezi, sergi salonu, perakende mağaza, bar, küratör vs.
| Resim | Parça No. | Güç | Çıktı Lumen | Kiriş | Lamba boyutu | Kesim boyutu | CCT | CRI |
![]() |
BG-1301 | 7W | 560lm | 45° | D82H53mm | D75mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 |
| BG-1302 | 10W | 800LM | 45° | D96H58mm | D85mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1303 | 12W | 960lm | 45° | D106H63mm | D95mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1304 | 20W | 1600lm | 45° | D123H68mm | D110mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1305 | 30W | 2400lm | 45° | D155H76mm | D145mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 | |
| BG-1306 | 40W | 3200lm | 45° | D185H83mm | D170mm |
2700/3000/ 4000/6500K |
>90 |
45 derece LED yuvarlak ışık
7W/10W/12W/20W/30W/40W Ev için yuvarlak ışık
COB yuvarlak ışık spot ışık
Kesim D75mm/D85mm/D95mm/D110mm/D145mm/D170mm